New Acer AK.065AP.300 Laptop 65W USB-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Acer AK.065AP.30 65W Type-C Adapter For Acer Laptop
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 5V/9V/12V/15V ~ 3A, 20V ~ 3.25A
Power:Ā  65W
Connecter size: USB Type-C
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model and Part Number:
AK.065AP.300, PA-1650-58, CP5-471, SA5-271, SA5-271P
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
Power:Ā  65W
Connecter size: USB Type-C
New Acer AK.065AP.300 Laptop 65W USB-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery