New Asus ROG Zephyrus G14 (2023) GA402 GA402XI-G14.R94070 Laptop 240W 20.0V 12.0A AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Brand New Asus 240W/280W AC Adapter Charger For Asus ROG Zephyrus G14 (2023) GA402 GA402XI-G14.R94070 Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20.0V ~ 12.0A / 14.0AĀ
Power:Ā 240.0W / 280.0W
Connecter size: 6.0MM X 3.7MM
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for Laptop model:
Asus ROG Zephyrus G14 (2023) GA402 Laptop
Asus ROG Zephyrus G14 (2023) GA402 GA402XI Laptop
Asus ROG Zephyrus G14 (2023) GA402 GA402XI-G14.R94070
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ā
Products Feature:
Power:Ā 240.0W / 280.0W
Connecter size: 6.0MM X 3.7MM
Fits for Laptop model:
New Asus ROG Zephyrus G14 (2023) GA402 GA402XI-G14.R94070 Laptop 240W 20.0V 12.0A AC Adapter Power Charger | Laptop Battery