New Dell ADP-130EB BA 130W 19.5V 6.67A Laptop Slim AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Dell ADP-130EB BA 130W AC Adapter Charger For Dell Laptop PC
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 19.5V ~ 6.67A
Power:Ā  130W
Connecter size:Ā 4.5MM X 3.0MM
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for Dell part number model:
Dell 3XC39, 492-BBIP, TX73F, 332-1829, DA130PM130, HA130PM130, 06TTY6, 6TTY6, ADP-130EB BA
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā 19.5V ~ 6.67A
Power:Ā  130W
Connecter size:Ā 4.5MM X 3.0MM
New Dell ADP-130EB BA 130W 19.5V 6.67A Laptop Slim AC Adapter Power Charger | Laptop Battery