New Dell ADP-165BB BA Laptop GaN 165.0W USB-C Slim AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Dell ADP-165BB BA 165W USB-C USB Type-C AC Adapter Charger For Dell Laptop PC
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 5.0V ~ 3.0A/15.0W, 9.0V ~ 3.0A/27.0W, 15.0V ~ 3.0A/45.0W, 20.0V ~ 6.5A/130.0W, 28.0V ~ 5.893A max/165.0W or 12.0V-28.0V ~ 5.85A/163.8WĀ
Power:Ā  165.0W
Connecter size:Ā USB Type-C
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for model and part number:
Dell LA165PM210, ADP-165BB BA, DA165PM210, XW78Y, 450-BBWR
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
Power:Ā  165.0W
Connecter size:Ā USB Type-C
New Dell ADP-165BB BA Laptop GaN 165.0W USB-C Slim AC Adapter Power Charger | Laptop Battery