New Dell DA65NM190 HA65NM190 LA65NM190 Laptop 65W USB-C Slim AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Dell 65W USB-C USB Type-C AC Adapter Charger For Dell Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 5V/9V/15V/20V ~ 3A/3A/3A/3.25AĀ
Power:Ā 65W
Connecter size:Ā USB Type-C
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for model:
Dell DA65NM190, HA65NM190, LA65NM190
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ā
Products Feature:
Power:Ā 65W
Connecter size:Ā USB Type-C
Fits for model:
New Dell DA65NM190 HA65NM190 LA65NM190 Laptop 65W USB-C Slim AC Adapter Power Charger | Laptop Battery