New Dell HK45NM140 19.5V 2.31A 45W Slim AC Adapter Charger For Dell Laptop
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Brand New Dell 45W AC Adapter Charger For Dell Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 19.5V ~ 2.31AĀ
Power:Ā 45W
Connecter size:Ā 4.5MM X 3.0MM
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for part number:
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ā
Products Feature:
DC output :Ā 19.5V ~ 2.31AĀ
Power:Ā 45W
Connecter size:Ā 4.5MM X 3.0MM
Fits for part number:
New Dell HK45NM140 19.5V 2.31A 45W Slim AC Adapter Charger For Dell Laptop | Laptop Battery