New Dell LA180PM210 HA180PM210 Laptop 180W GaN AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Dell LA180PM210 HA180PM210 180.0W GaN AC Adapter Charger For Dell Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 19.5V ~ 9.23AĀ
Power:Ā  180.0W
Connecter size:Ā 7.4MM X 5.0MM
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for part number:
Dell LA180PM210 HA180PM210
We have old 180W chargers for your laptop.
Select Power
Select Plug
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ā
Products Feature:
DC output :Ā 19.5V ~ 9.23AĀ
Power:Ā  180.0W
Connecter size:Ā 7.4MM X 5.0MM
Fits for part number:
Dell LA180PM210 HA180PM210
New Dell LA180PM210 HA180PM210 Laptop 180W GaN AC Adapter Power Charger | Laptop Battery