New HP ADP-200HB B 19.5V 10.3A 200W AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New HP ADP-200HB B AC Adapter Charger 19.5V 10.3A 200W For HP OMEN, ZBook, Pavilion Laptops
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 19.5V ~ 10.3A
Power:Ā 200W
Connecter size:Ā 4.5 X 3.0MM
Guarantee:Ā 30 Days Money Back !
Warranty:
Service & Support: 12 months warranty
Condition:
Ā Brand New !
Package Included :Ā
1 X Brand New AC AdapterĀ
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Compatible with part number :
HP: TPN-DA10, L00818-850, L00895-003, ADP-200HB B, 835888-850
Ā
Not all compatible model# is listed.
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā 19.5V ~ 10.3A
Power:Ā 200W
Connecter size:Ā 4.5 X 3.0MM