New HP L24008-001 65W 19.5V 3.33A Smart AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New HP L24008-001 AC Adapter Charger 19.5V 3.33A 65W For
HP Laptops
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 19.5V ~ 3.33A
Power:Ā 65W
Connecter size:Ā 4.5 X 3.0MM
Guarantee:Ā 30 Days Money Back !
Warranty:
Service & Support: 12 months warranty
Condition:
Ā Brand New !
Package Included :Ā
1 X Brand New AC AdapterĀ
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Compatible with part number :
HP: TPN-LA14, L23960-001, L24008-001, PA-1650-08HT, L32925-001
Ā
Not all compatible model# is listed.
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
HP Laptops
Products Feature:
DC output :Ā 19.5V ~ 3.33A
Power:Ā 65W
Connecter size:Ā 4.5 X 3.0MM