HP Omen 15-dc0030ca Laptop PC 200W Smart AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New HP 200W AC Adapter Charger For HP Omen 15-dc0030ca Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 19.5V ~ 10.3A
Power:Ā  200W
Connecter size: 4.5MM X 3.0MM
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
HP Omen 15-dc0000 Laptop PC
OMEN LAPTOP 15-DC0030CA 4BQ16UA 4BQ16UAR
Ā
We also have cheap old 200W charger. If you like, you can buy them through the links below.
200W
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā 19.5V ~ 10.3A
Power:Ā  200W
Connecter size: 4.5MM X 3.0MM
HP Omen 15-dc0000 Laptop PC
200W
HP Omen 15-dc0030ca Laptop PC 200W Smart AC Adapter Power Charger | Laptop Battery