New Asus 65W 20V 3.25A A19-065N3A USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Asus A19-065N3A 65W USB-C AC Adapter Charger For Asus Laptop PC
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A 20V/3.25AĀ
Power:Ā 65W