New Asus A20-100P1A 100W 20.0V 5.0A USB-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Asus AC100-00 (A20-100P1A) 100W AC Adapter Charger For Asus Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 5.0V ~ 3.0A, 9.0V ~ 3.0A, 15.0V ~ 3.0A, 20.0V ~ 5.0AĀ
Power:Ā 100.0W