New Asus ADP-150CH B A18-150P1A 150W 20.0V 7.5A AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Asus ADP-150CH B A18-150P1A 150W AC Adapter Charger For Asus Laptop PC
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20.0V ~ 7.5AĀ
Power:Ā 150.0W
Connecter size: 4.5MM X 3.0MM / 6.0MM X 3.7MM
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for part number:
Asus ADP-150CH B, A18-150P1A
Select Connecter size
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20.0V ~ 7.5AĀ
Power:Ā 150.0W
Fits for part number:
Asus ADP-150CH B, A18-150P1A
New Asus ADP-150CH B A18-150P1A 150W 20.0V 7.5A AC Adapter Power Charger | Laptop Battery