New Asus ADP-240EB B 240W 20.0V 12.0A AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Asus ADP-240EB B 240W AC Adapter Charger For Asus Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20.0V ~ 12.0AĀ
Power:Ā 240.0W
Connecter size: 6.0MM X 3.7MM
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for part number:
Asus ADP-240EB B
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ā
Products Feature:
DC output :Ā 20.0V ~ 12.0AĀ
Power:Ā 240.0W
Connecter size: 6.0MM X 3.7MM