New Asus ADP-330GB B 330W 20.0V 16.5A AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Asus ADP-330GB B 330.0W AC Adapter Charger For Asus Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20.0V ~ 16.5AĀ
Power:Ā 330.0W
Connecter size: 6.0MM X 3.7MM