New Asus Chromebook Flip CM3 CM3200 CM3200FVA Laptop 45W USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Asus 45W/65W USB-C AC Adapter Charger For Asus Chromebook Flip CM3 (CM3200) CM3200FVA Laptop PC
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 20V/3.25AĀ
Power:Ā 45W/65W
Connecter size: USB-C
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop pc:
Asus Chromebook Flip CM3 (CM3200)
Asus Chromebook Flip CM3 (CM3200) CM3200FVA
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
Power:Ā 45W/65W
Connecter size: USB-C
Fits for laptop pc:
New Asus Chromebook Flip CM3 CM3200 CM3200FVA Laptop 45W USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery