New Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CGA Laptop 45W 65W USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Asus 45W/65W USB-C AC Adapter Charger For Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CGA Laptop PC
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 20V/3.25AĀ
Power:Ā 45W/65W
Asus ExpertBook B1 B1502
Asus ExpertBook B1 (B1502, 12th Gen Intel)
Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CBA
Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CGA
Select Power
Select Plug
-65%
Description
Products Feature:
Power:Ā 45W/65W
Asus ExpertBook B1 B1502
New Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CGA Laptop 45W 65W USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery