New Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CVA Laptop 65W USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Brand New Asus 65W/90W USB-C AC Adapter Charger For Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CVA Laptop PC
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A, 20V/4.5AĀ
Power:Ā 65W/90W
Asus ExpertBook B1 B1502
Asus ExpertBook B1 (B1502, 13th Gen Intel)
Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CVA
Select Power
Select Plug
-65%
Description
Products Feature:
Power:Ā 65W/90W
Asus ExpertBook B1 B1502
New Asus ExpertBook B1 B1502 B1502CVA Laptop 65W USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery