New HP Pavilion Plus 14 inch 14-ew0010nr Laptop 65W USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 5
Brand New 65W/90W USB Type-C AC Adapter Charger For HP Pavilion Plus 14 inch 14-ew0010nr Laptop
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā
19.5V ~ 3.33A, 5V ~ 3A/9V ~ 3A/10V ~ 5A/12V ~ 5A/15V ~ 4.33A/20V ~ 3.25A 65W
5V ~ 3A/9V ~ 3A/10V ~ 5A/12V ~ 5A/15V ~ 5A/20V ~ 4.5A 90W
Power:Ā 65W MAX / 90W MAX.
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for part numbers:
HP Pavilion Plus 14 inch 14-ew0000 Laptop PC
HP Pavilion Plus 14 inch 14-ew0xxx Laptop PC
HP Pavilion Plus 14 inch 14t-ew000 Laptop PC
HP Pavilion Plus 14 inch 14t-ew0xx Laptop PC
HP Pavilion Plus 14-EW0008CA
HP Pavilion Plus 14-EW0010NR
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā
Power:Ā 65W MAX / 90W MAX.
Fits for part numbers:
HP Pavilion Plus 14-EW0008CA
HP Pavilion Plus 14-EW0010NR
New HP Pavilion Plus 14 inch 14-ew0010nr Laptop 65W USB-C USB Type-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery