New Lenovo 4X20M26252 45W USB-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo 4X20M26252 45W USB-C AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 2.25A / 15V ~ 3A / 9V ~ 2A / 5V ~ 2A
Power:Ā  45W
Connecter size: USB Type-C
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
Lenovo Laptop PC
Ā
We also have Lenovo 45W AC Portable Adapter. You can buy it through the link below.
45W
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
Power:Ā  45W
Connecter size: USB Type-C
Lenovo Laptop PC
45W
New Lenovo 4X20M26252 45W USB-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery