New Lenovo GX20L29355 65W 20V 3.25A Round Tip AC Wall Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo GX20L29355 65W Round Tip AC Wall Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 3.25A
Power:Ā  65W
Connecter size: Round Tip
Ā
We also have Lenovo 65W standard ac adapter. If you like, you can buy it through the links below.
65W
Select Power
Select Plug
-65%
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20V ~ 3.25A
Power:Ā  65W
Connecter size: Round Tip
Lenovo Laptop PC
65W
New Lenovo GX20L29355 65W 20V 3.25A Round Tip AC Wall Adapter Power Charger | Laptop Battery