New Lenovo GX20P92530 65W USB-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo GX20P92530 65W USB-C AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 3.25A / 20V ~ 2.25A / 15V ~ 3A / 9V ~ 2A / 5V ~ 2A
Power:Ā  65W
Connecter size: USB Type-C
Ā
We also have Lenovo 65W AC Portable Adapter. You can buy it through the link below.
65W
Select Power
Select Plug
Description
Products Feature:
Power:Ā  65W
Connecter size: USB Type-C
Lenovo Laptop PC
65W
New Lenovo GX20P92530 65W USB-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery