New Lenovo 4X20E50574 Laptop 170W 20V 8.5A Slim Tip AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Brand New Lenovo 4X20E50574 170W Slim Tip AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 8.5A
Power:Ā  170W
Connecter size: Slim-Tip
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
Lenovo 4X20E50574
Ā
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20V ~ 8.5A
Power:Ā  170W
Connecter size: Slim-Tip
Lenovo 4X20E50574
New Lenovo 4X20E50574 Laptop 170W 20V 8.5A Slim Tip AC Adapter Power Charger | Laptop Battery