New Lenovo 4X20S56713 Laptop 230W 20V 11.5A Slim Tip AC Adapter Power Charger
Product image 3
Brand New Lenovo 4X20S56713 230W Slim Tip AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 11.5A
Power:Ā  230W
Fits for laptop computer model:
Lenovo 4X20S56713
Select Plug
-65%
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20V ~ 11.5A
Power:Ā  230W
Lenovo 4X20S56713
New Lenovo 4X20S56713 Laptop 230W 20V 11.5A Slim Tip AC Adapter Power Charger | Laptop Battery