New Lenovo ADL100YLC3A Laptop 100W USB-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo ADL100YLC3A 100W USB-C AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā
Max 100w 20V ~ 5A / 15V ~ 3A / 9V ~ 3A / 5V ~ 3A
Power:Ā  100W
Connecter size: USB Type-C
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
Lenovo ADL100YLC3A
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ā
Products Feature:
DC output :Ā
Power:Ā  100W
Connecter size: USB Type-C
Lenovo ADL100YLC3A
New Lenovo ADL100YLC3A Laptop 100W USB-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery