New Lenovo ADL300SCC3A Laptop 300W 20V 15A Slim Tip AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo ADL300SCC3A 300W Slim Tip AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 15A
Power:Ā  300W
Connecter size: Slim-Tip
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
Lenovo GX21F23045, 5A11H02887, SA11H02884, ADL300SCC3A
Ā
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20V ~ 15A
Power:Ā  300W
Connecter size: Slim-Tip
Ā
New Lenovo ADL300SCC3A Laptop 300W 20V 15A Slim Tip AC Adapter Power Charger | Laptop Battery