New Lenovo ADL330SDC3A Laptop 330W 20V 16.5A Slim Tip AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo ADL330SDC3A 330W Slim Tip AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 16.5A
Power:Ā  330W
Connecter size: Slim-Tip
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for part number or model:
Lenovo ADL330SDC3A, GX21K06346, 5A11K06360
Ā
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20V ~ 16.5A
Power:Ā  330W
Connecter size: Slim-Tip
Fits for part number or model:
New Lenovo ADL330SDC3A Laptop 330W 20V 16.5A Slim Tip AC Adapter Power Charger | Laptop Battery