New Lenovo GX20L23044 45W 20V 2.25A Round Tip AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo GX20L23044 45W Round Tip AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 2.25A
Power:Ā  45W
Connecter size: Round Tip
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
Lenovo Laptop PC
Ā
We also have Lenovo 45W AC Wall Adapter. If you like, you can buy it through the links below.
45W
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20V ~ 2.25A
Power:Ā  45W
Connecter size: Round Tip
Lenovo Laptop PC
45W
New Lenovo GX20L23044 45W 20V 2.25A Round Tip AC Adapter Power Charger | Laptop Battery