New Lenovo GX20Z46240 Laptop 95W USB-C AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo GX20Z46240 95W USB-C AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā Max 95W 20V 4.75A, 15V 3A, 9V 3A, 5V 3A
Power:Ā  95W
Connecter size: USB Type-C
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
Lenovo GX20Z46240
Select Power
Select Plug
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ā
Products Feature:
Power:Ā  95W
Connecter size: USB Type-C
Lenovo GX20Z46240
New Lenovo GX20Z46240 Laptop 95W USB-C AC Adapter Power Charger | Laptop Battery