New Lenovo GX20Z46272 Slim 135W 20V 6.75A Slim Tip AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Brand New Lenovo GX20Z46272 Portable 135W Slim Tip AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 6.75A
Power:Ā  135W
Connecter size: Slim-Tip
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
Lenovo Laptop PC
Ā
We also have Lenovo 135W standard ac adapter. If you like, you can buy it through the links below.
135W
Select Power
Select Plug
-65%
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20V ~ 6.75A
Power:Ā  135W
Connecter size: Slim-Tip
Lenovo Laptop PC
135W
New Lenovo GX20Z46272 Slim 135W 20V 6.75A Slim Tip AC Adapter Power Charger | Laptop Battery