New Lenovo GX20Z46307 Laptop 230W 20V 11.5A Slim Tip AC Adapter Power Charger
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Brand New Lenovo GX20Z46307 230W Slim Tip AC Adapter Charger For Lenovo Laptop PC
Ā
Products Feature:
AC input voltage :Ā 100 ~ 240V 50 ~ 60 HzĀ
DC output :Ā 20V ~ 11.5A
Power:Ā  230W
Connecter size: Slim-Tip
1 X Power Cord Cable (US/ UK/ EU/ AU)
Fits for laptop computer model:
Lenovo GX20Z46307
Select Plug
-65%
Description
Products Feature:
DC output :Ā 20V ~ 11.5A
Power:Ā  230W
Connecter size: Slim-Tip
Lenovo GX20Z46307
New Lenovo GX20Z46307 Laptop 230W 20V 11.5A Slim Tip AC Adapter Power Charger | Laptop Battery